Skóra bez rozstępów

cze 30, 2018 przez

Skóra bez rozstępów

Każda z nas pragnie mieć piękną skórę. Zdarza się jednak, że pojawiają się na niej rozstępy. Przyczyny ich pojawienia się mogą być różne.
Jednak bez względu na przyczynę jest możliwe usunięcie rozstępów. Rozstępy usuwanie jest wykonywanie przy użyciu lasera. Istnieje również możliwość usuwania rozstępów za pomocą maści oraz masaży jednak te metody są dużo mniej skuteczne niż działania lasera. Rozstępy za pomocą lasera można usuwać z brzucha, piersi, rąk, nóg oraz ud. Niestety osoby cierpiące na nowotwory, opryszczkę, cukrzycę, posiadające skłonność do pojawiania się blizn oraz osoby posiadające świeżą opaleniznę.

 

Dla uzyskania pełnego efektu usunięcia rozstępów potrzebne jest powtórzenie zabiegów kilku krotnie. Należy pamiętać, że wiek rozstępów ma znaczenie. Im starsze rozstępy tym trudniejsze jest ich całkowite usunięcie. Podczas zabiegu usuwane są cieniutkie warstwy skóry dzięki czemu na ich miejsce może wyrosnąć nowa – zdrowa skóra. Po zabiegu ciało bardzo szybko się goi. Po zabiegu może wystąpić niewielki obrzęk oraz zaczerwienienie, które bardzo szybko znikną. Jest to zabieg bezpieczny.