Przeziębienie – ból głowy, ból mięśni

paź 2, 2018 przez

Przeziębienie – ból głowy, ból mięśni

Zima, czas infekcji, mało sprzyjającego słońca, a nawet jak na zimę mało mrozu. Rozpoczyna się okres infekcji, przeziębień i gryp. Coraz głośniej słychać o epidemii zachorowań. Co zrobić, jak się uchronić? Gdy już Cię dopadło, jak się wyleczyć? Te i wiele innych pytań zaprząta często głowę osoby, która zaczyna czuć się źle.

przeziębienie ból głowy

Przeziębienie ból mięśni i stawów to początek niczego dobrego, jeszcze brakuje kaszlu i kataru i z życia wycięte kilka dni. Czeka nas trochę leków i ciepła herbatka.
Przeziębienie ból głowy też potrafi zaoferować choremu, mało tego, że leje Ci się z nosa, masz kaszel, to jeszcze brakuje wszelakich bóli. Najczęstszymi objawami przeziębienia są kaszel, katar oraz gorączka, lecz nie przekracza ona 38 stopni Celsjusza, ogólne osłabienie, ból gardła.

przeziębienie ból mięśni

Choroba już się rozkręciła, przeziębienie ból głowy, ogólnie wstręt do całego świata. Może trafiłeś nie najgorzej, kilka dni wygrzania i odpoczynku, a narodzisz się na nowo. Warto trochę sobie pomóc i poprzyjmować leki na udrożnienie górnych dróg oddechowych, oraz np. pastylki czy spraye na podrażnione gardło. Dobrymi rozwiązaniami są także naturalne metody wspomagające leczenie choroby, takie jak herbata z sokiem malinowym, imbirem, mleko z miodem i masłem, a także alkohol (grzane wino, piwo).
Przeziębienie ból mięśni to nic przyjemnego, ciągłe osłabienie. Warto zaopatrzyć się w lek przeciwzapalny, na pewno uśmierzy ból.