Piękny wygląd cery za niewielką cenę

lip 3, 2020 przez

Piękny wygląd cery za niewielką cenę

Pierwsze co mnie zachwyciło w produktach marki Vipera – to wygląd, design, to wszystko – co rzuca się w oczy na początku. Ozdobne opakowanie, „puszek” w pudrze tak piękny i ozdobny, że chciałoby się go mieć w swojej kosmetyczce. Estetyczne napisy, kolory dobrane z wyczuciem smaku i stylu. Produkty idealne dla kobiet.

Kolejnym atutem był zapach – lekki, słodki, przyjemny.

Skupmy się na jednym przykładzie – puder transparentny vipera. Dlaczego właśnie od wart jest mojego zainteresowania?
Przede wszystkim to – o czym mówiłam. Puchata gąbeczka – marzenie i atut, który niesamowicie przyciąga. Szukałam pudru, który będzie utrwalał dobrze mój makijaż, nie obciążając przy tym cery i taki też znalazłam. Puder marki Vipera nadaje cerze alabastrowy wygląd, który utrzymuje się naprawdę bardzo długo. Ponadto matuje cerę – a to również było moim priorytetowym celem. Dzięki bogatej gamie kolorystycznej mogłam wybrać odcień odpowiedni dla mojej skóry, nie musiałam szukać połowicznych efektów – kombinując, mieszając. Dostałam jeden produkt, o bardzo miłej, sypkiej i dobrze zmielonej konsystencji, który w 100% sprostał moim oczekiwaniom.
Kosztuje około 25 zł i może nie jest idealny – ma kilka wad, ale i mnóstwo zalet. Jego zapach jest słodkawy, irysowy, można powiedzieć, że nieco luksusowy – co daje ogromnie korzystne odczucia estetyczne i pozwala zapomnieć o niewielkich niedociągnięciach. Ważne jest dla mnie, że współpracuje z większością podkładów, jest łatwy w aplikacji i ładnie wygląda (w opakowaniu – jak i rozprowadzony na cerze).
Jego transparentność pozwala nam eksperymentować z podkładami, bez zmiany pudru – dopasowuje się do naprawdę wielu. Lubię eksperymenty – więc poszukiwań idealnego podkładu nie chciałabym kończyć, a puder Vipera pozwala mi na ujrzenie „efektu końcowego” i zdecydowanie, który wybór będzie dla mnie najlepszy. To ciekawa opcja dla osób, które chcą się bawić makijażem, bardzo ładnie wygląda na skórze, nie zapycha porów, nie daje wrażenia „plam” na twarzy – czego chcieć więcej za tak dobrą cenę?

Podobne

Tagi