Natura – jak szybko poradzić sobie z przeziębieniem?

paź 30, 2018 przez

Natura – jak szybko poradzić sobie z przeziębieniem?

Wracasz po ciężkim dniu pracy do domu? Czujesz ogólne zmęczenie? Nie masz na nic siły? Przez głowę przebiega Ci myśl “coś mnie bierze”. Nie jest ciekawie. Przeziębienie dopada każdego w najmniej oczekiwanym momencie, spada nasza odporność szczególnie w okresie zimowym, kiedy to do naszego organizmu dociera bardzo mało promieni słonecznych.

jak szybko poradzić sobie z przeziębieniem

Zastanawiasz się, jak szybko poradzić sobie z przeziębieniem? Pierwsza myśl to domowe sposoby, rozpoczynasz od gorącej kąpieli, by się wygrzać, następnie herbata z sokiem malinowym i cytryną, a może wypróbujesz kanapkę z czosnkiem. Warzywo to jest naturalnym antybiotykiem.
Proste sposoby na przeziębienie to doskonałe rozwiązanie w początkowej fazie, kiedy próbujemy zatrzymać rozwój choroby. Zioła takie jak rumianek, szałwia, kwiaty bzu wszystko to pomaga naszemu organizmowi w walce z wirusem.

naturalne syropy na przeziębienie

Oto kilka porad jak szybko poradzić sobie z przeziębieniem: inhalacje, gorąca kąpiel, wygrzanie się w łóżku, odpoczynek, mleko z miodem lub czosnkiem, miłym dodatkiem bywa też alkohol (wino, piwo na wygrzanie) oraz naturalne syropy na przeziębienie (syrop sosnowy, z kwiatów mleczu). Możliwości jest wiele, zapewne kilka dni wolnych postawi Cię na nogi.
Skarbnicą wiedzy są nasze babcie, mamy doskonale znają naturalne sposoby na przeziębienie, gdzie nie trzeba zażywać tony leków na starcie i biec szybko do lekarza, a owoce, zioła i naturalne syropy na przeziębienie to świetne rozwiązanie nie tylko dla dorosłych, ale także i dla dzieci.