Gra lotto z wygraną wypłacaną co miesiąc

cze 13, 2017 przez

Gra lotto z wygraną wypłacaną co miesiąc

Gry lotto to jedna z możliwości, by szybko zyskać duże pieniądze. Wiele osób jednak woli mniejszą wygraną, za to wypłacaną co miesiąc. Dla takich osób Totalizator Sportowy również wypuścił grę. Czy warto typować liczby w Ekstra pensji?
Ekstra pensja to gra, która polega na wytypowaniu pięciu liczb z trzydziestu pięciu oraz jednej z przedziału od jeden do czterech. Główna wygrana to pięć tysięcy złotych wypłacanych co miesiąc przez dwadzieścia lat. Choć, tak jak w przypadku innych wysokich wygranych pierwszego stopnia, konieczne jest opłacenie podatku, to jednak jest to nadal interesująca opcja.

 

Losowania gry ekstra pensja odbywają się obecnie codziennie. Jeśli ktoś koniecznie chce wygrać główną nagrodę, może zdecydować się na łatwe skreślenie kuponu, gdzie będą obstawione wszystkie liczby od jeden do czterech. W ten sposób ma się pewność trafienia jednej liczby. Wygrana najniższego stopnia zaczyna się już od trafienia dwóch liczb.
Tak jak w przypadku innych gier lotto, również w przypadku tej gry możliwe jest granie ze stawką, co pozwala uzyskać wyższą wygraną. Taki zakład jest jednak droższy.

 

Podobne